Instagram DM Gitmiyor Hatası Nasıl Düzelir?
Instagram DM Gitmiyor Hatası Nasıl Düzelir?

Instagram, sosyal medyalar arasında en sevilen ve yepyeni akımları ortaya çıkaran,  1 milyarda fazla aktif kullanıcıya sahip olan bir uygulamadır. Uygulama 2010 yılından itibaren her gün büyümekte ve kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Uygulamada; fotoğraf, video, reels, hikaye paylaşabilir veya canlı yayınlar açabilirsiniz. Dünyanın her yerinden kullanıcıya sahip olan bu uygulamayı kullanarak yeni insanlar, yeni kültürler de tanıyabilirsiniz. Uygulama bunu da amaçladığından “direkt mesaj” özelliğine de birçok güncelleme getirmektedir.

Eski sürümlerde sadece mesaj atılabilen bu mesaj sayfasında artık, kişilere özel fotoğraf atabilir, video çekebilir, ses atabilir veya görüntülü arayabilirsiniz.  Yeni insanlarla tanışmanızda katkıda bulunan “direkt mesaj” özelliğinde bazen hatalar alınabilmektedir. Bu hatalar genellikle mesaj attıktan sonra ekranda beliren Türkçe veya İngilizce dilinde olan uyarı mesajıdır. Bu uyarının anlamı mesajınızın ulaşmaması durumudur. Bu durumda kesin bir çözüm bulunmamaktadır. Ama sorunun ortadan kalkması için internet bağlantınızı kontrol edebilirsiniz. İnternet bağlantınızda sorun yok ise bu sorun Instagram’dan kaynaklı bir sorundur. Uygulamayı silip tekrar yüklemeniz sizlere yardımcı olacaktır.

Önerilen İçerik: Instagram Türk Takipçi Satın Al

Instagram DM Gönderilmiyor Hatası Nedir?

Uygulamanın mesajlaşma seçeneğini kullandığınızda böyle bir uyarı alabilirsiniz. Bu uyarı karşınıza birçok sebepten çıkabilir. İlk olarak internet bağlantılarınızı kontrol edin. Eğer bir sorun yok ise başka bir kullanıcıya mesaj atmayı deneyin. Başka kullanıcıya atabiliyorsanız sorun sizden kaynaklı değildir. Mesaj atmak istediğiniz kişi DM yolunu kapatmış olabilir veyahut sizi engellemiş olabilir.

Instagram DM Engeli

Aynı gün içerisinde 20- 35 arası hesaba mesaj atmışsanız otomatik olarak DM engeli alıyorsunuz. Eğer uygulama tarafından DM engeli almışsanız mesajlarınıza gönderilmedi uyarısı almanız mümkündür. Engeliniz devam ettiği sürece attığınız mesajlarınız karşı tarafa iletilmeyecektir.

Takipçi

Takipçi satın al, türk takipçi, güvenilir takipçi satın al, ucuz takipçi satın al, gerçek takipçi satın al, yabancı takipçi satın al, aktif takipçi satın al, organik takipçi satın al!

Beğeni

Beğeni satın al, türk beğeni, güvenilir beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, gerçek beğeni satın al, yabancı beğeni satın al, aktif beğeni satın al, organik beğeni satın al!

Etkileşim

Etkileşim artırmanız için düzenlenmiş görüntülenme, yorum, tıklanma, profil ziyareti, dinlenme ve gösterim araçlarıyla yükselişe geçin!

Sipariş Takip