Instagram IGTV Video Nasıl Oluşturulur?
Instagram IGTV Video Nasıl Oluşturulur?

Instagram, her yaşta kullanıcıya sahip ve son dönemlerin en popüler uygulamasıdır. Her geçen gün getirdiği yeni güncellemeler ve ekledikleri özellikleriyle de kullanıcıların vazgeçilmez uygulaması olmuştur. Geçtiğimiz dönemlerde yepyeni bir özellik daha ekledi. O özellik ise IGTV. Android ve IOS tüm cihazlara indirilebilen bu uygulama sayesinde daha uzun süreli videoları Instagram’da paylaşabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten video yükleyebilmeniz için Instagram hesabınızla giriş yapmalısınız. Yüklenebilen videoların uzunluğu maksimum 15 dakika olabilmektedir. IGTV’de video oluşturmak için Instagram profilinizde birkaç adımlık işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler sonucunda videonuzu yükleyebilirsiniz.

Ucuz Takipçi Satın Al

Instagram IGTV Video Yükleme Aşamaları Nelerdir?

Instagram’da uzun süreli videolar yüklemek için IGTV uygulamasına ihtiyaç duyacaksınızdır. IGTV uygulamasını aktif hale getirdikten sonra Instagram uygulamasını açın. Profilinize tıklayın. Profilinize girdikten sonra sağ üst köşede bulunan “+” simgesine dokunun. Simgeye dokunduğunuzda açılan sekmede “IGTV Videosu” seçeneği bulunacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak ister galerinizden ister IGTV’de oluşturduğunuz video dizilerinden yüklemek istediğiniz videoyu seçip “ileri” butonuna tıklayın. Ardından video için bir başlık ve dilerseniz bir açıklama yazın. Sonra ise altta bulunan “IGTV’de Paylaş” butonuna tıklayarak video oluşturma işlemini tamamlamış olursunuz.

Instagram IGTV Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram uygulaması, kullanıcılarını daha çok memnun edebilmek için böyle bir uygulama tasarlamıştır. IGTV uygulaması sayesinde 15 dakikaya varan videolarınızı kırpmadan dilediğiniz gibi Instagram’da paylaşabilirsiniz. IGTV uygulamasını indirip kanal açtıysanız Instagram hesabınızda IGTV sekmesi açılacaktır. Yüklediğiniz videoları buradan da izleyebilirsiniz. Ya da takipçileriniz bu sekmeye tıklayarak yüklemiş olduğunuz tüm videoları izleyebilir. Ayrıca IGTV uygulaması sayesinde ürün tanıtımı için iş birliği yaptığınız firmaların ürünlerini kısa kısa tanıtmak yerine IGTV’de uzun ve detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Takipçi satın al

Takipçi

Takipçi satın al, türk takipçi, güvenilir takipçi satın al, ucuz takipçi satın al, gerçek takipçi satın al, yabancı takipçi satın al, aktif takipçi satın al, organik takipçi satın al!

Beğeni

Beğeni satın al, türk beğeni, güvenilir beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, gerçek beğeni satın al, yabancı beğeni satın al, aktif beğeni satın al, organik beğeni satın al!

Etkileşim

Etkileşim artırmanız için düzenlenmiş görüntülenme, yorum, tıklanma, profil ziyareti, dinlenme ve gösterim araçlarıyla yükselişe geçin!

Sipariş Takip