Instagram Ramazana Özel Emojiler
Instagram Ramazana Özel Emojiler

Ramazan ayı dolayısıyla Instagram yetkilileri uygulama içerisinde özel emojiler eklentisi yapmıştır. Bu emojileri Instagram hikayenizde kullanmak için #ramadanmubarek yazarak aratabilir ve hikayenizde Ramazan için özel emojileri kullanabilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca kullanılacak bu emojilerin çeşitleri tüm Müslüman alemi için mutluluk verici bir gelişmedir. Sosyal medya platformlarını sıklıkla kullanan insanlar dini inançlarının simgelerini kullanmayı olumlu karşılamıştır.

Instagram’da Ramazan Emojileri Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Instagram uygulamasını cihazınıza indirmelisiniz. Cihazınızda Instagram uygulaması mevcut değil ise ilk yapmanız gereken adım, cihazınızın işletim sistemine göre olan store alanına girip; Instagram uygulamasını cihazınıza indirmektir. Cihanızda artık Instagram mevcut. Ardından Instagram’a ücretsiz bir şekilde kayıt olmalısınız. Bu kayıt işlemi için bir telefon numarası ve güvenilir bir şifre yeterlidir.

Instagram uygulamasına giriş işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştiyse artık hikayelerinize Ramazan Emojisi ekleyebilirsiniz. Dilerseniz kendi fotoğrafınızı, dilerseniz bir cami fotoğrafı, dilerseniz iftar ya da sahur sofralarınızın fotoğraflarını çekerek hikaye alanına yükleyiniz. Ardından emoji sürükleme alanına geliniz.

Ramazan emojilerini kolaylıkla bulmak için yapmanız gereken ilk adım emoji arama çubuğuna tıklamak. Ardından bu alana “ramadan, ramadanmubarek, ramazan, iftar, sahur, cami vb.” kelimeler yazarak Ramazan emojilerinizi fotoğraflarınıza dilediğiniz gibi ekleyebilirsiniz.

Önerilen İçerik: Instagram Gerçek Takipçi Satın Al

Ramazan Emojileri Halk Tarafından Beğenildi Mi?

Ramazan emojilerini Instagram sosyal medya platformunu kullanan tüm Müslüman alemi beğendi. Dini inançlarını benimseyen ve saygı duyan Instagram yöneticilerine ve tasarımcılarına ise olumlu geri dönüşte bulundular. Ramazan emojileri arasında kültürel simgelerin kullanılması tüm dünyaya Ramazan’ın geldiğini ilan etmeden kolaylık sağladı.

Bir ay boyunca Ramazan emojileri Instagram bünyesinde varlığını sürdürecektir. Varlığını sürdüren emojileri merak ediyorsanız, yukarıda anlatılan Instagram Ramazan Emojileri kullanma metodunu denemelisiniz.

Takipçi

Takipçi satın al, türk takipçi, güvenilir takipçi satın al, ucuz takipçi satın al, gerçek takipçi satın al, yabancı takipçi satın al, aktif takipçi satın al, organik takipçi satın al!

Beğeni

Beğeni satın al, türk beğeni, güvenilir beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, gerçek beğeni satın al, yabancı beğeni satın al, aktif beğeni satın al, organik beğeni satın al!

Etkileşim

Etkileşim artırmanız için düzenlenmiş görüntülenme, yorum, tıklanma, profil ziyareti, dinlenme ve gösterim araçlarıyla yükselişe geçin!

Sipariş Takip