TikTok Keşfet Engeli Nasıl Kalkar?
TikTok Keşfet Engeli Nasıl Kalkar?

TikTok, 690 milyon kullanıcısıyla hızla büyümekte olan bir sosyal medya platformudur. Bu uygulamada kısa ve eğlenceli videolar çekilerek yayımlanır. Videoların süresi 15 ile 60 saniye olmak üzerek iki seçenekten oluşmaktadır. Uygulamanın sunduğu görsel ve ses efektlerini kullanarak dans videoları veya kısa klipler çekip yayımlayabilirsiniz.

Bu kadar yüksek sayıda kullanıcıya sahip olan bir uygulamada ise popülerlik yarışı olmazsa olmazdır. Hesabınızın popülerliğini arttıran en önemli etken ise uygulamada bulunan “keşfet” sayfasıdır. Videonuz, uygulamanın algoritması sayesinde keşfet sayfasında görünecektir. Bu sayede videonuzu birçok kişi izleyecek ve siz de daha fazla takipçi kazanacaksınız. Fakat video içeriğiniz yasal olmayan şeyler içeriyorsa ya da aynı videoyu tekrar tekrar paylaşıp duruyorsanız keşfet engeli yiyebilirsiniz. Attığınız videolar keşfet sayfasında görünmeyecektir. Bu engeli kaldırmak için düzenli video paylaşımı yapın, yeni ve farklı içerikler üretin.

Neden Keşfet Engeli Cezası Verilir?

Keşfet engeli genellikle video içeriğine bağlıdır. Paylaşılan videoda; şiddet içeriği, cinsel içerik, uyuşturucu kullanımı, +18 sayılacak ve kötü örnek teşkil eden davranışlar bulunuyorsa; uygulamanın algoritması bunu algılayıp videonun yayılmaması için keşfet engeli verir. Eğer algoritma bu videodaki uygunsuzluğu fark etmemişse kullanıcıların şikayet etmesi sonrası da keşfet engeli cezası uygulanacaktır. Art arda yapılan beğenilerin sürekli olması sonucunda hesabın bot olduğu düşünülebilir. Bu yüzden de keşfet engeli verilebilir.

Keşfet Engelinden En Kısa Sürede Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Düzenli aralıklarla yapılan paylaşımlar, yeni içerikler, videoların çözünürlüğünün yüksek olması haricinde en etkili yöntem başka hesapların videonuza yorum yapmasıdır. Bu nedenle keşfet engeli cezası alırsanız arkadaşlarınızdan hesabınızda bulunan videoları beğenip bolca yorum yapmasını rica edin. Tüm bunları yaptıktan sonra engel süreniz oldukça kısa bir süre içerisinde kalkacaktır.

Tiktok Hizmetlerimiz;

Takipçi

Takipçi satın al, türk takipçi, güvenilir takipçi satın al, ucuz takipçi satın al, gerçek takipçi satın al, yabancı takipçi satın al, aktif takipçi satın al, organik takipçi satın al!

Beğeni

Beğeni satın al, türk beğeni, güvenilir beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, gerçek beğeni satın al, yabancı beğeni satın al, aktif beğeni satın al, organik beğeni satın al!

Etkileşim

Etkileşim artırmanız için düzenlenmiş görüntülenme, yorum, tıklanma, profil ziyareti, dinlenme ve gösterim araçlarıyla yükselişe geçin!

Sipariş Takip