TikTok’ta Son Görülme Var Mıdır?
TikTok’ta Son Görülme Var Mıdır?

Son zamanlardaki tüm sosyal medya platformlarında yer alan son görülme bilgisi çoğu kullanıcıyı rahatsız etmektedir. Çünkü bu son görülme bilgisinde kaç dakika önce aktif olduğunuz bilgisi tüm kullanıcılara verilmektedir.

Bunun çok tepki alması, topluluk kurallarına uymaması ve çevrim içi güvenlik konusunun önemiyle TikTok uygulamasında son görülme özelliği bulunmamaktadır. Bu sayede TikTok uygulamasını kullanırken, video çekerken, mesajlaşırken çevrim içi bilgileriniz veya son görülme bilgileriniz başka bir kullanıcıya verilmemektedir. TikTok platformu bu konu hakkında da herhangi bir güncelleme getirmeyeceğini ve sürekli olarak bu bilgilerin gizli tutulacağını bildiriyor.

Tiktok’ta Son Görülme Ayarı Bulunuyor Mu?

TikTok uygulamasında herhangi bir son görülme bilgisi bulunmadığı için bunun da bir gizlilik ayarı bulunmamaktadır. Fakat TikTok uygulaması hesap güvenliğinin arttırılması nedeniyle kullanıcılarına hesaplarına en son ne zaman giriş yaptıkları bilgisini sunmaktadır.

İlginizi çekebilir:  Tiktok Türk Takipçi Satın Al

Tabii bu bilgi de kişisel bir bilgi olduğu için sadece siz görebilirsiniz. Sizler başka bir hesabın en son ne zaman giriş yaptığını göremezsiniz. Hesabınıza en son ne zaman giriş yapıldığını görmek için, ilk adım olarak öncelikle TikTok profilinize giriş yapmaktır. Bu aşamadan sonra profil simgenize tıklayarak profilinize girin.  Ekranda üst köşede bulunan üç noktaya tıklayarak “ayarlar” menüsünü açın.

Bu noktadan sonra ise “hesabımı yönet” kısmına tıklayın. Hesabımı yönet sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada yer alan “güvenlik” butonuna tıklayın. Güvenlik sayfasında çıkacak olan “cihazlarınız” seçeneğine dokunarak hangi cihazdan, ne zaman giriş yapıldığını görebilirsiniz.

TikTok’ta Son Görülmenin Olmamasının Avantajları Nelerdir?

Tabii ki en büyük avantajı rahat ve özgürce dilediğiniz saatlerde uygulamayı kullanıyor olabilmeniz. Özellikle bir arkadaşınıza ben uyuyorum dedikten sonra son görülme bilgisi vermediği için bu siteye girip rahat bir şekilde eğlenebilirsiniz. istanbul escort

Takipçi

Takipçi satın al, türk takipçi, güvenilir takipçi satın al, ucuz takipçi satın al, gerçek takipçi satın al, yabancı takipçi satın al, aktif takipçi satın al, organik takipçi satın al!

Beğeni

Beğeni satın al, türk beğeni, güvenilir beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, gerçek beğeni satın al, yabancı beğeni satın al, aktif beğeni satın al, organik beğeni satın al!

Etkileşim

Etkileşim artırmanız için düzenlenmiş görüntülenme, yorum, tıklanma, profil ziyareti, dinlenme ve gösterim araçlarıyla yükselişe geçin!

Sipariş Takip