TikTok Takip Etme Engeli Nasil Kalkar?
TikTok Takip Etme Engeli Nasil Kalkar?

TikTok Takip Etme Engeli Nasil Kalkar?

TikTok kullanıcılarının genellikle karşılaştığı hatalardan biri de “TikTok çok hızlı takip ediyorsun” hatasıdır. Hesabınızı aktifleştirmek ve yükseltmek istiyorsanız, popüler olmak için takipçi sayınızın artması gerekmektedir. Takipçi sayınızı arttırmak için birçok seçenek bulunmaktadır. En önemli nokta ise etkileşiminizin nasıl olduğudur. Ücretsiz olarak etkileşiminizi artırmak istiyorsanız, bunun en iyi yolu takiplesmenizdir.  Birçok kullanıcı karşılıklı takipleşme sayesinde, takipçi sayılarını artırabiliyorlar. Yalnız normalden fazla takipleşmeniz TikTok uygulamasında sorunlara yol açabiliyor. Bu sorunları yazımızda inceleyeceğiz.

TikTok Takip Etme Engeli Nedir?

TikTok uygulamasında çok fazla zaman geçirmeniz ve birçok takipçi ile takipleşmeniz halinde bot algılaması devreye girerek sizin gerçek bir kullanıcı olmadığınızı düşünüp hesabınıza engel koyabilecektir. Bu engelin sonucunda bir hesabı takip etmeniz ve beğeni ve yorum yapmanız yasaklanabilir. Bu engelin kalkması, belli bir süre sonra gerçekleşmektedir. Genellikle bu engel 1-2 saat içerisinde kalkmaktadır. Engel kalksa da bir süre hesabınızda işlem yapamayabilirsiniz. TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası denilen bu durumdan önlem alarak, hatanın oluşmasını engelleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok Takipçi Satın Al Ucuz

TikTok Takip Etme Engeli Hatasi Almamak İçin Önlemler

TikTok hesabınızda böyle bir hata ile karşılaşmak istemiyorsanız, sizlere bunu önleyebileceğiniz birkaç seçeneği anlatacağız.

  • İlk olarak, 1 dakika içerisinde 10’dan fazla kişiyi takip etmemeniz gerekmektedir. Eğer bu sınırı aşacak olursanız TikTok algoritması sizi gerçek olmayan bir kişi olarak algılayıp, engel koymasına neden olabilir. En önemli engel nedeni art arda olan takipleşmedir.
  • Önemli olan bir diğer konu ise canlı yayınlarda sizlere yorum yapan kullanıcıların tümüne takip isteği göndermenizdir. Bu tür işlemleri yapmanız TikTok tarafından engellenmenize neden olacaktır. Bu konulara dikkat etmelisiniz.
  • 1 dakika içerisinde çok sık benzer yorumlar yaparak, engel almanıza sebep olabilirsiniz.  Bu durum hem yorum yapmanızı hem de takipleşmenizi kısıtlayabilir.
  • Hesap bilgilerinizin doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Bilgilerinizin uyumsuzluğu ve bir profil fotoğrafına sahip olmamanız bot olarak algılanmanıza neden olacak ve engel almanız kaçınılmaz olacaktır.
Takipçi

Takipçi satın al, türk takipçi, güvenilir takipçi satın al, ucuz takipçi satın al, gerçek takipçi satın al, yabancı takipçi satın al, aktif takipçi satın al, organik takipçi satın al!

Beğeni

Beğeni satın al, türk beğeni, güvenilir beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, gerçek beğeni satın al, yabancı beğeni satın al, aktif beğeni satın al, organik beğeni satın al!

Etkileşim

Etkileşim artırmanız için düzenlenmiş görüntülenme, yorum, tıklanma, profil ziyareti, dinlenme ve gösterim araçlarıyla yükselişe geçin!

Sipariş Takip